DZIEŃ CHŁOPAKA

30 września w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Chłopcy w dniu swojego święta mieli przyjść do szkoły w krawacie. Uczniowie, którzy tego dnia pięknie się prezentowali byli zwolnieni z odpowiedzi ustnej.

Tego dnia w szkole panowała niecodzienna atmosfera - dziewczyny obdarowywały chłopców prezentami. Ponadto, tego samego dnia popołudniu odbyła się dyskoteka szkolna, na której zorganizowano konkurs na „Super Chłopaka”. W konkursie brało udział 3 najsympatyczniejszych chłopców wybranych przez wszystkie dziewczyny z klas 4-8. Uczestnicy byli poddani 3 próbom: próbie odwagi, próbie celności i próbie czujności.

Trzeba przyznać, że wszyscy świetnie poradzili sobie z zadaniami i dziewczęta będące w jury miały twardy orzech do zgryzienia. Po burzliwych obradach wyłoniono zwycięzcę, którym został:

Damian Małek

Serdecznie gratulujemy i jeszcze raz życzymy wszystkim chłopcom

wszystkiego najlepszego z okazji ich święta!

Ponadto, podczas dyskoteki został wylosowany Żelazny List. Szczęściarą  okazała się uczennica klasy 5 Nikola Żurek.