XVI Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem: Piosenka moja po świecie chodzi Konopnicka wciąż żywa.

Uczennica klasy VI naszej szkoły, Gabriela Beściak,  została wyróżniona w XVI Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pod hasłem:  Piosenka moja po świecie chodzi Konopnicka wciąż żywa,  zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Zaczarniu. Zadaniem uczestników było wykonanie wydzieranki z kolorowego papieru, przedstawiającej dowolną postać literacką stworzoną przez Marię Konopnicką. Praca wymagała ciekawego pomysłu, niezwykłej precyzji oraz olbrzymiej cierpliwości w naklejaniu maleńkich elementów na formacie A4. Trud się opłacił! Praca Gabrysi została  wybrana spośród wielu innych nadesłanych na konkurs i zajęła II miejsce! Gabrysia otrzymała pamiątkowy dyplom oraz wspaniałe nagrody!

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!